Rektor ocenil práci šesti akademiků a dvou studentů z právnické fakulty

Akademici a studenti právnické fakulty krátce po převzetí ocenění spolu s děkanem. Foto: Eva Hrudníková
Pondělí 17. únor 2020, 18:00 – Text: Eva Hrudníková

Čestné uznání rektora autorům odborných knih za rok 2019 získalo celkem 40 autorů z osmi fakult Univerzity Palackého. Na prestižním seznamu bylo tentokrát 37 knih. Pod čtyřmi z nich jsou podepsaní odborníci z právnické fakulty.

Rektor Jaroslav Miller tradičně oceňoval i studenty a sportovce. Cenu za nejlepší vědeckou nebo uměleckou práci studentů bakalářských a magisterských studijních programů převzalo 19 studentů, z toho dva z právnické fakulty.

Slavnostní ceremoniál udělování cen je tradičním bodem programu Akademického týdne UP. Uskutečnil se v pondělí 17. února v aule pedagogické fakulty.

Ocenění z PF UP

Čestné uznání rektora autorům odborných knih

doc. JUDr. Filip Melzer, Ph.D., LL.M, doc. JUDr. Petr Tégl, Ph.D. a kolektiv | Občanský zákoník. § 2894-3081. Velký komentář. Svazek IX.

JUDr. Mgr. Lukáš Ryšavý, Ph.D. | Nezávislost a nestrannost rozhodce

doc. et doc. JUDr. Naděžda Šišková, Ph.D. (hlavní autor a editor) | The European Union – What is Next? A Legal Analysis and the Political Visions on the Future of the Union

prof. JUDr. Ivo Telec, CSc., JUDr. Pavel Tůma, Ph.D., LL.M. | Autorský zákon. Komentář

Cena rektora UP za nejlepší vědeckou nebo uměleckou práci studentů bakalářských a magisterských studijních programů